за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Champion Logo Polo
Champion Logo Polo
Champion Logo Polo
Champion Logo Polo
Champion Logo Polo
Champion Logo Polo
Champion Logo Polo
Champion Logo Polo
Код на производ: 219499-MS079
Champion

Champion Logo Polo

Код на производ: 219499-MS079
Оваа машка поло маица Champion LOGO го носи со себе препознатливиот изглед на Champion.Одличен избор е за носење при секојдневни активности или за прошетка и дружење со пријателите. Меката ткаенина дава чувство на удобност и го прави лесен и пријатен за носење. Едноставниот изглед на оваа маица со суптилно лого на Champion на предната страна ја прави да се истакне. Облечете ја машката поло маица Champion LOGO и почнете да ги остварувате вашите дневни цели.Спецификација: Машка поло маица - lifestyle Краток ракав Лого Champion Состав: 100% памук.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

1.890 ДЕН
1.890 ДЕН
756 ДЕН
Заштеда: 1.134 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Оваа машка поло маица Champion LOGO го носи со себе препознатливиот изглед на Champion.

Одличен избор е за носење при секојдневни активности или за прошетка и дружење со пријателите. Меката ткаенина дава чувство на удобност и го прави лесен и пријатен за носење. Едноставниот изглед на оваа маица со суптилно лого на Champion на предната страна ја прави да се истакне. Облечете ја машката поло маица Champion LOGO и почнете да ги остварувате вашите дневни цели.

Спецификација:

 • Машка поло маица - lifestyle
 • Краток ракав
 • Лого Champion
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Поло маица
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Champion
  Намена Lifestyle
  Боја Беж
  ПроизведувачChampion Europe S.p.A. Via Dell’ Agricoltura 51, 41012 Carpi (Mo) Italy
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Champion Logo Polo
  Поло маица
  Champion Logo Polo