за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Champion Easywear
Код на производ: 219486-BM505
Champion

Champion Easywear

Код на производ: 219486-BM505
Оваа машка поло маица Champion EASYWEAR го носи со себе препознатливиот изглед на Champion. Одличен избор е за носење при секојдневни активности или за прошетка и дружење со пријателите. Меката памучна ткаенина дава чувство на удобност и ја прави лесна и удобна за носење. Едноставниот изглед на оваа маица со суптилно лого на Champion на предната страна ја прави да се истакне. Облечете ја машката поло маица Champion EASYWEAR и почнете да ги остварувате вашите дневни цели. Спецификација: Машка поло маица - lifestyle Краток ракав Лого на Champion Состав: 100% памук.
2.090 ДЕН
2.090 ДЕН
1.254 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Оваа машка поло маица Champion EASYWEAR го носи со себе препознатливиот изглед на Champion. Одличен избор е за носење при секојдневни активности или за прошетка и дружење со пријателите. Меката памучна ткаенина дава чувство на удобност и ја прави лесна и удобна за носење. Едноставниот изглед на оваа маица со суптилно лого на Champion на предната страна ја прави да се истакне. Облечете ја машката поло маица Champion EASYWEAR и почнете да ги остварувате вашите дневни цели.
Спецификација:

 • Машка поло маица - lifestyle
 • Краток ракав
 • Лого на Champion
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Поло маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд Champion
  Возраст За возрасни
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Champion Easywear
  Поло маица
  Champion Easywear