за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike One
Nike One
Nike One
Nike One
Nike One
Nike One
Nike One
Nike One
Nike One
Nike One
Код на производ: DD0252-010
Nike

Nike One

Код на производ: DD0252-010
Nike W NK ONE DF MR TGT се женски хеланки кои имаат сè што ви треба за да го направите вашиот интензивен тренинг поудобен. Еластичната ткаенина совршено се прилепува на телото. Подетално

Во соработка со EcoVision проектот, за вас ги издвојуваме eco-friendly моделите на добро познатите брендови изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
2.618 ДЕН
Заштеда: 872 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Без оглед на видот на тренингот, женските хеланки за тренирање на Nike One ќе бидат ваш избор без разлика дали удирате во душек или трчате. Многу разновидни, овие хеланки се одличен избор за различни прилики. Со Dri-FIT технологијата, тие лесно ја отстрануваат потта од вашата кожа, помагајќи ви да останете суви и свежи. Непроѕирната ткаенина го помина тестот за сквот, така што ќе бидете сигурни и сигурни за време на тренингот. Појасот во облик на V одзади ви дава мазна силуета. Два скриени џебови се одличен начин за складирање на мали предмети.
Спецификација:

 • Женски хеланки за тренинг
 • Крој што ја следи линијата на телото
 • Цела должина
 • Dri-FIT технологија
 • Непроѕирна ткаенина
 • Појас во форма на V
 • Машинско перење
 • Состав: 79% полиестер, 21% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Тренинг
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Aneta
  Aneta
  28.01.2024. 16:47
  Online продажба, бр. 1 во Македонија!
  Maja
  Maja
  23.01.2024. 11:01
  Ирена
  Ирена
  16.06.2023. 16:22
  Afrodita
  Afrodita
  05.06.2023. 11:27
  Mnogu ubavi helankite I materjalo fenomenalni se

  Слични производи

  Nike One
  Хеланки
  Nike One