за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Nike за жени

Патики Код на производ: DM7590-001
5.890 ДЕН
4.712 ДЕН
Заштеда: 1.178 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6 36.5 23
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
  • 9 40.5 26
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: DQ5775-657
4.490 ДЕН
3.368 ДЕН
Заштеда: 1.122 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • XS XS
  • S S
Зачувајте во листата на желби
Долен дел тренерки Код на производ: DQ5191-657
3.790 ДЕН
2.843 ДЕН
Заштеда: 947 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • L L
Зачувајте во листата на желби