за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Ellesse за жени

Патики Код на производ: ELF233F116-82
3.290 ДЕН
2.303 ДЕН
Заштеда: 987 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • 38 38
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: ELA233F604-93
3.390 ДЕН
2.034 ДЕН
Заштеда: 1.356 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Зачувајте во листата на желби
Долен дел тренерки Код на производ: ELA233F103-11
2.890 ДЕН
1.734 ДЕН
Заштеда: 1.156 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • XS XS
  • S S
  • M M
Зачувајте во листата на желби