за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

adidas за жени

Патики Код на производ: GZ6786
5.088 ДЕН
4.070 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5- 38 2/3 24
  • 7 40 2/3 25.5
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: IL3364
3.688 ДЕН
2.582 ДЕН
Заштеда: 1.106 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • XS XS
  • S S
  • M M
Зачувајте во листата на желби
Долен дел тренерки Код на производ: IL3359
2.688 ДЕН
2.150 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • S S
  • M M
Зачувајте во листата на желби