за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Nike комбинација за девојиња

Долен дел тренерки Код на производ: 45C594-023
3.090 ДЕН
1.545 ДЕН
Заштеда: 1.545 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • S 9-10г.
  • M 11-12г.
  • L 12-13г.
  • XL 14-15г.
Зачувајте во листата на желби