за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

adidas комбинација за момчиња

Патики Код на производ: GW0402
2.988 ДЕН
2.390 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4 36 2/3 23
  • 5- 38 2/3 24.5
Зачувајте во листата на желби
Тренерка Код на производ: IC5686
2.788 ДЕН
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • 176 15-16г.
Зачувајте во листата на желби