за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

adidas комбинација за девојчиња

Патики Код на производ: GW0401
2.988 ДЕН
2.390 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5- 38 2/3 24.5
  • 6 39 1/3 25
  • 6- 40 25.5
Зачувајте во листата на желби