за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

adidas за девојчиња

Патики Код на производ: GY6629
2.588 ДЕН
1.812 ДЕН
Заштеда: 776 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2 34 21
  • 4- 37 1/3 23.5
  • 5 38 24
  • 5- 38 2/3 24.5
  • 6 39 1/3 25
  • 6- 40 25.5
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: HK6661
3.088 ДЕН
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • 92 18-24м.
  • 110 4-5г.
Зачувајте во листата на желби
Долен дел тренерки Код на производ: HK6659
2.888 ДЕН
1.732 ДЕН
Заштеда: 1.156 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • 122 6-7г.
  • 140 9-10г.
Зачувајте во листата на желби