за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Додавање на производи во корпа
Додавање на производи во корпа
Нарачување
20.07.2017.
Нарачување

Додавање на производи во корпа

20.07.2017.

Производ можете да одберете со клик на сликата во каталогот или пак со клик на опцијата брз преглед.

Одберете ја посакуваната големина и кликнете на копчето КУПЕТЕ.
 


Производот сега се наоѓа во Вашата корпа. Со клик на иконата за корпа се отвара страна за потврда на нарачката.
 

Слични статии