за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike NIKE EVERYDAY ALL COURT 8P DEFLATED
Код на производ: N.100.4369.110.07
Nike

Nike NIKE EVERYDAY ALL COURT 8P DEFLATED

Код на производ: N.100.4369.110.07
2.190 ДЕН
2.190 ДЕН
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Кошарка
Боја Црна
ПроизведувачSport Time Balkans d.o.o. Beograd; OMLADINSKIH BRIGADA 88, 11070, Beograd
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка J.100.8257.025.07
Цена 2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка J.100.8735.625.07
Цена 3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка J.100.4141.095.07
Цена 2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Nike NIKE EVERYDAY ALL COURT 8P DEFLATED
Топка
Nike NIKE EVERYDAY ALL COURT 8P DEFLATED