за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike JORDAN BASKETBALL 8P ENERGY DEFLATED
Nike JORDAN BASKETBALL 8P ENERGY DEFLATED
Nike JORDAN BASKETBALL 8P ENERGY DEFLATED
Nike JORDAN BASKETBALL 8P ENERGY DEFLATED
Код на производ: J.100.8735.625.07
Nike

Nike JORDAN BASKETBALL 8P ENERGY DEFLATED

Код на производ: J.100.8735.625.07
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Кошарка
Боја Розе
ПроизведувачSport Time Balkans d.o.o. Beograd; OMLADINSKIH BRIGADA 88, 11070, Beograd
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка J.100.8257.025.07
Цена 2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка N.100.4369.110.07
Цена 2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка J.100.4141.095.07
Цена 2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Nike JORDAN BASKETBALL 8P ENERGY DEFLATED
Топка
Nike JORDAN BASKETBALL 8P ENERGY DEFLATED