за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Speedo SPEEDO LEISURE ADULT DUAL LENSES AND SNO
Код на производ: SOL24002C-LACL
Speedo

Speedo SPEEDO LEISURE ADULT DUAL LENSES AND SNO

Код на производ: SOL24002C-LACL
2.690 ДЕН
2.152 ДЕН
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONESZ Унив.
Изберете ја количината: 1 СЕТ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Speedo
Намена Пливање
Боја Зелена
ПроизведувачAV Šport, Trgovina, d.o.o., Tbilisijska 59, 1000 Ljubljanja, Slovenija. Telefon: +386 (0) 59 058 320 / 21; Email: info@av-sport.eu
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
Цена 1.434 ДЕН
Заштеда 40%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Speedo SPEEDO LEISURE ADULT DUAL LENSES AND SNO
Останата опрема
Speedo SPEEDO LEISURE ADULT DUAL LENSES AND SNO