за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Speedo SPEEDO LEISURE JUNIOR DUAL LENSES AND SN
Код на производ: SOL24004C-CBEY
Speedo

Speedo SPEEDO LEISURE JUNIOR DUAL LENSES AND SN

Код на производ: SOL24004C-CBEY
2.190 ДЕН
1.752 ДЕН
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONESZ Унив.
Изберете ја количината: 1 СЕТ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Пол Деца-момчиња
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Speedo
Намена Пливање
Боја Плава
ПроизведувачAV Šport, Trgovina, d.o.o., Tbilisijska 59, 1000 Ljubljanja, Slovenija. Telefon: +386 (0) 59 058 320 / 21; Email: info@av-sport.eu
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари
Speedo SPEEDO LEISURE JUNIOR DUAL LENSES AND SN
Останата опрема
Speedo SPEEDO LEISURE JUNIOR DUAL LENSES AND SN