за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans MN VANS LACES 54
Vans MN VANS LACES 54
Vans MN VANS LACES 54
Vans MN VANS LACES 54
Vans MN VANS LACES 54
Vans MN VANS LACES 54
Vans MN VANS LACES 54
Vans MN VANS LACES 54
Код на производ: VN0001TTHU0
Vans

Vans MN VANS LACES 54"

Код на производ: VN0001TTHU0
490 ДЕН
490 ДЕН
490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONE SIZE Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Врвци
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Врвци VN000XZYE11
483 ДЕН
Заштеда 30%
690 ДЕН
Додај во кошничка
Vans MN VANS LACES 54
Врвци
Vans MN VANS LACES 54"