за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Stance THE KID
Stance THE KID
Stance THE KID
Stance THE KID
Stance THE KID
Stance THE KID
Код на производ: A558C21THE-BLK
Stance

Stance THE KID

Код на производ: A558C21THE-BLK
1.490 ДЕН
1.490 ДЕН
1.043 ДЕН
Заштеда: 447 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M 38-41
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд Stance
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачStance HQ 193 Avenida La Pata San Clemente, CA 92673, USA, Phone: (888) 391-9020 , Email: info@stance.com
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи W545C22PEP-OFW
990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A758C22DEV-BLU
1.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A758C22MUS-MRN
1.290 ДЕН
Додај во кошничка
Stance THE KID
Чорапи
Stance THE KID