за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Speedo LOGO TOWEL AU BLUE/WHITE
Speedo LOGO TOWEL AU BLUE/WHITE
Speedo LOGO TOWEL AU BLUE/WHITE
Speedo LOGO TOWEL AU BLUE/WHITE
Код на производ: 800413517018
Speedo

Speedo LOGO TOWEL AU BLUE/WHITE

Код на производ: 800413517018
2.090 ДЕН
2.090 ДЕН
1.881 ДЕН
Заштеда: 209 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONE Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Пешкир
Пол Unisex
Намена Пливање
Бренд Speedo
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Пешкир 800413617080
2.151 ДЕН
Заштеда 10%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Пешкир 800413510703
1.881 ДЕН
Заштеда 10%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Speedo LOGO TOWEL AU BLUE/WHITE
Пешкир
Speedo LOGO TOWEL AU BLUE/WHITE