за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike JAN JORDAN ESSENTIALS CAP
Nike JAN JORDAN ESSENTIALS CAP
Nike JAN JORDAN ESSENTIALS CAP
Nike JAN JORDAN ESSENTIALS CAP
Nike JAN JORDAN ESSENTIALS CAP
Nike JAN JORDAN ESSENTIALS CAP
Код на производ: 9A0724-R78
Nike

Nike JAN JORDAN ESSENTIALS CAP

Код на производ: 9A0724-R78
1.090 ДЕН
1.090 ДЕН
981 ДЕН
Заштеда: 109 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONE Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд Nike
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет 9A0724-023
981 ДЕН
Заштеда 10%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Nike JAN JORDAN ESSENTIALS CAP
Качкет
Nike JAN JORDAN ESSENTIALS CAP