за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Speedo BIOFUSE 2.0 GOG AF BLUE/PINK
Speedo BIOFUSE 2.0 GOG AF BLUE/PINK
Speedo BIOFUSE 2.0 GOG AF BLUE/PINK
Speedo BIOFUSE 2.0 GOG AF BLUE/PINK
Код на производ: 800377616736
Speedo

Speedo BIOFUSE 2.0 GOG AF BLUE/PINK

Код на производ: 800377616736
1.690 ДЕН
1.690 ДЕН
1.521 ДЕН
Заштеда: 169 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONE Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Наочари за пливање
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд Speedo
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари
Speedo BIOFUSE 2.0 GOG AF BLUE/PINK
Наочари за пливање
Speedo BIOFUSE 2.0 GOG AF BLUE/PINK