за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Max ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕР MAX 10.0 GTR 16
Код на производ: 803813
Max

Max ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕР MAX 10.0 GTR 16"

Код на производ: 803813
4.690 ДЕН
4.690 ДЕН
4.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Велосипед
Пол Unisex
Намена Велосипедизам
Бренд Max
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Во моментов нема коментари
Max ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕР MAX 10.0 GTR 16
Велосипед
Max ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕР MAX 10.0 GTR 16"