за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Max ВЕЛОСИПЕД CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE
Код на производ: 800834
Max

Max ВЕЛОСИПЕД CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE

Код на производ: 800834
12.490 ДЕН
12.490 ДЕН
12.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Велосипед
Пол Unisex
Намена Велосипедизам
Бренд Max
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Max ВЕЛОСИПЕД CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE
Велосипед
Max ВЕЛОСИПЕД CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE