за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Y NK ELMNTL BKPK
Код на производ: DR6084-324
Nike

Nike Y NK ELMNTL BKPK

Код на производ: DR6084-324
2.290 ДЕН
2.290 ДЕН
2.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд Nike
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Во моментов нема коментари
Nike Y NK ELMNTL BKPK
Ранец
Nike Y NK ELMNTL BKPK