за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Umbro NEO SWERVE
Код на производ: 21261U-LN5
Umbro

Umbro NEO SWERVE

Код на производ: 21261U-LN5
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Umbro
Намена Фудбал
Боја Бела
ПроизведувачDiamondicon, 29-31 Dale Street Manchester, Uk, M1 1Ey
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка 21383U-MCY
872 ДЕН
Заштеда 20%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка 21333U-MBZ
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка 21383U-MCF
872 ДЕН
Заштеда 20%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Umbro NEO SWERVE
Топка
Umbro NEO SWERVE