за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Speedo Learn to Swim Printed Float
Speedo Learn to Swim Printed Float
Speedo Learn to Swim Printed Float
Speedo Learn to Swim Printed Float
Код на производ: 81224714668
Speedo

Speedo Learn to Swim Printed Float

Код на производ: 81224714668

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.190 ДЕН
1.190 ДЕН
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONESZV3 Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Пол Деца-момчиња
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Бренд Speedo
Намена Пливање
Боја Портокалова
ПроизведувачAV Šport, Trgovina, d.o.o., Tbilisijska 59, 1000 Ljubljanja, Slovenija. Telefon: +386 (0) 59 058 320 / 21; Email: info@av-sport.eu
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.752 ДЕН
Заштеда 20%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Speedo Learn to Swim Printed Float
Останата опрема
Speedo Learn to Swim Printed Float