за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Ring Sport ANKLE WEIGHTS 2X1.5 KG
Код на производ: RX AW 2201-1.5
Ring Sport

Ring Sport ANKLE WEIGHTS 2X1.5 KG

Код на производ: RX AW 2201-1.5
890 ДЕН
890 ДЕН
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тегови
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Ring Sport
Намена Тренинг
Боја Плава
ПроизведувачRing Sport D.O.O., Adresa: Kovančina I deo 19A, Mislođin, Obrenovac, Srbija. Telefon: +381 (11) 877 43 69; Email: ringrelax@gmail.com
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX AW1206-0.5
295 ДЕН
Заштеда 50%
590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX PL01-1.25
623 ДЕН
Заштеда 30%
890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX AW 2201-0.5
295 ДЕН
Заштеда 50%
590 ДЕН
Додај во кошничка
Ring Sport ANKLE WEIGHTS 2X1.5 KG
Тегови
Ring Sport ANKLE WEIGHTS 2X1.5 KG