за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Max ВЕЛОСИПЕД MAX CITY CLASSIC 8.0 28
Код на производ: 800830
Max

Max ВЕЛОСИПЕД MAX CITY CLASSIC 8.0 28" WHITE

Код на производ: 800830
11.990 ДЕН
11.990 ДЕН
9.592 ДЕН
Заштеда: 2.398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Велосипед
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Max
Намена Велосипедизам
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Max
7.592 ДЕН
Заштеда 20%
9.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Max
6.392 ДЕН
Заштеда 20%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Max
8.792 ДЕН
Заштеда 20%
10.990 ДЕН
Додај во кошничка
Max ВЕЛОСИПЕД MAX CITY CLASSIC 8.0 28
Велосипед
Max ВЕЛОСИПЕД MAX CITY CLASSIC 8.0 28" WHITE