за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Max ВЕЛОСИПЕД MAX AGRESSOR 8.0 26
Код на производ: 800807
Max

Max ВЕЛОСИПЕД MAX AGRESSOR 8.0 26" BLACK

Код на производ: 800807
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Велосипед
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Max
Намена Велосипедизам
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Max
7.592 ДЕН
Заштеда 20%
9.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Max
6.392 ДЕН
Заштеда 20%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Max
8.792 ДЕН
Заштеда 20%
10.990 ДЕН
Додај во кошничка
Max ВЕЛОСИПЕД MAX AGRESSOR 8.0 26
Велосипед
Max ВЕЛОСИПЕД MAX AGRESSOR 8.0 26" BLACK