за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Max ВЕЛОСИПЕД VENUM STAMENA 9.0 27.5
Код на производ: 802763
Max

Max ВЕЛОСИПЕД VENUM STAMENA 9.0 27.5"

Код на производ: 802763
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Max
Намена Велосипедизам
Во моментов нема коментари
Max ВЕЛОСИПЕД VENUM STAMENA 9.0 27.5
Останата опрема
Max ВЕЛОСИПЕД VENUM STAMENA 9.0 27.5"