за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Max ВЕЛОСИПЕД GMX PINK 8.0 20
Код на производ: 800993
Max

Max ВЕЛОСИПЕД GMX PINK 8.0 20"

Код на производ: 800993
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Велосипед
Пол Деца-девојчиња
Намена Велосипедизам
Бренд Max
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Во моментов нема коментари
Max ВЕЛОСИПЕД GMX PINK 8.0 20
Велосипед
Max ВЕЛОСИПЕД GMX PINK 8.0 20"