за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Max ВЕЛОСИПЕД MAX WARFARE 8.0 24'' BLCK YLW
Код на производ: 800801
Max

Max ВЕЛОСИПЕД MAX WARFARE 8.0 24'' BLCK YLW

Код на производ: 800801
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Велосипед
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Max
Намена Велосипедизам
Во моментов нема коментари

Слични производи

Max ВЕЛОСИПЕД MAX WARFARE 8.0 24'' BLCK YLW
Велосипед
Max ВЕЛОСИПЕД MAX WARFARE 8.0 24'' BLCK YLW