за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Under Armour Loudon Ripstop
Under Armour Loudon Ripstop
Under Armour Loudon Ripstop
Under Armour Loudon Ripstop
Under Armour Loudon Ripstop
Under Armour Loudon Ripstop
Under Armour Loudon Ripstop
Under Armour Loudon Ripstop
Under Armour Loudon Ripstop
Under Armour Loudon Ripstop
Код на производ: 1364187-003
Under Armour

Under Armour Loudon Ripstop

Код на производ: 1364187-003
Under Armour Loudon Ripstop е унисекс lifestyle ранец погоден за вежбање. Тој е силен, лесен и водоотпорен. Технологијата UA Storm го прави отпорен на вода, дамки и временски услови. Има џеб за лаптоп кој може да собере MacBook Pro® од 15" или лаптоп со слична големина. Предниот џеб со патент за ситници е таму за да носите се што ви треба. Засилената задна плоча и прилагодливите засилени ремени за рамо гарантираат удобно и лесно носење Спецификација: Ранец – унисекс, lifestyle Димензии: 30 cm x 13 cm x 45 cm Волумен: 25L UA Storm технологија Џеб за лаптоп Преден џеб со патент Засилени прилагодливи ремени за рамо Горна рачка Зајакнат заден панел Состав: 100% полиестер.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour Loudon Ripstop е унисекс lifestyle ранец погоден за вежбање. Тој е силен, лесен и водоотпорен. Технологијата UA Storm го прави отпорен на вода, дамки и временски услови. Има џеб за лаптоп кој може да собере MacBook Pro® од 15" или лаптоп со слична големина. Предниот џеб со патент за ситници е таму за да носите се што ви треба. Засилената задна плоча и прилагодливите засилени ремени за рамо гарантираат удобно и лесно носење
Спецификација:

 • Ранец – унисекс, lifestyle
 • Димензии: 30 cm x 13 cm x 45 cm
 • Волумен: 25L
 • UA Storm технологија
 • Џеб за лаптоп
 • Преден џеб со патент
 • Засилени прилагодливи ремени за рамо
 • Горна рачка
 • Зајакнат заден панел
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Унисекс
  Возраст За возрасни
  Бренд Under Armour
  Намена Тренинг
  Во моментов нема коментари
  Under Armour Loudon Ripstop
  Ранец
  Under Armour Loudon Ripstop