за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Champion Stars
Champion Stars
Champion Stars
Champion Stars
Champion Stars
Champion Stars
Код на производ: CHA231G400-10
Champion

Champion Stars

Код на производ: CHA231G400-10
Champion GIRLS STARS е комплет - маица со кратки ракави и шорцеви за девојчиња. Комплетот Champion GIRLS STARS е изработен е од мек материјал, кој дава чувство на мекост и удобност. Едноставниот дизајн носи удобност, а интересниот ѕвезден принт на предната страна на маицата и дава уникатен изглед. Овој сет ќе го носи вашето дете за време на различни активности. Спецификација: Сет за девојчиња – Lifestyle.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

1.890 ДЕН
1.890 ДЕН
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS 5-6г.
 • S 7-8г.
 • M 9-10г.
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Champion GIRLS STARS е комплет - маица со кратки ракави и шорцеви за девојчиња. Комплетот Champion GIRLS STARS е изработен е од мек материјал, кој дава чувство на мекост и удобност. Едноставниот дизајн носи удобност, а интересниот ѕвезден принт на предната страна на маицата и дава уникатен изглед. Овој сет ќе го носи вашето дете за време на различни активности. Спецификација:

 • Сет за девојчиња – Lifestyle

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви и маица
  Пол Деца-девојчиња
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Бренд Champion
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачChampion Europe S.p.A. Via Dell’ Agricoltura 51, 41012 Carpi (Mo) Italy
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Во моментов нема коментари
  Champion Stars
  Шорцеви и маица
  Champion Stars