за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Disney Mickey Mouse
Disney Mickey Mouse
Disney Mickey Mouse
Disney Mickey Mouse
Disney Mickey Mouse
Disney Mickey Mouse
Disney Mickey Mouse
Disney Mickey Mouse
Disney Mickey Mouse
Disney Mickey Mouse
Код на производ: HT6403

Disney Mickey Mouse

Код на производ: HT6403
Код на производителот: EVK51
Кога малечките го носат lifestyle ранецот на adidas Disney Mickey Mouse Unisex, Мики Маус е одличен придружник. Во главната преграда може да се сместат книги, дополнителна облека и грицки, додека предниот џеб со патент има место за футрола за молив, клучеви и пари за ручек. Вградените трегери обезбедуваат удобност за малите раменици. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Димензии: 11 cm x 25 cm x 34 cm Волумен: 12,5 L Преден џеб со патент Страничен мрежест џеб Прилагодлив ремен на градите Вградени ремени за рамо ©Дизни Состав: 100% рециклиран полиестер; основа: 100% PE пена.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Кога малечките го носат lifestyle ранецот на adidas Disney Mickey Mouse Unisex, Мики Маус е одличен придружник. Во главната преграда може да се сместат книги, дополнителна облека и грицки, додека предниот џеб со патент има место за футрола за молив, клучеви и пари за ручек. Вградените трегери обезбедуваат удобност за малите раменици. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Димензии: 11 cm x 25 cm x 34 cm
 • Волумен: 12,5 L
 • Преден џеб со патент
 • Страничен мрежест џеб
 • Прилагодлив ремен на градите
 • Вградени ремени за рамо
 • ©Дизни
 • Состав: 100% рециклиран полиестер; основа: 100% PE пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Боја Плава
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец MA0924-E69
  3.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Disney Mickey Mouse
  Ранец
  Disney Mickey Mouse