за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Grisport Ardent Pecos
Grisport Ardent Pecos
Grisport Ardent Pecos
Grisport Ardent Pecos
Grisport Ardent Pecos
Grisport Ardent Pecos
Grisport Ardent Pecos
Grisport Ardent Pecos
Grisport Ardent Pecos
Grisport Ardent Pecos
Код на производ: 13332P16G
Grisport

Grisport Ardent Pecos

Код на производ: 13332P16G

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

4.090 ДЕН
4.090 ДЕН
2.045 ДЕН
Заштеда: 2.045 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 45 45
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Grisport
Намена Outdoor
Боја Црна
ПроизведувачGrisport S.p.A. Add: Via Erega 1, Castelcucco, Treviso 31030, Italy
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари
Grisport Ardent Pecos
Кондури
Grisport Ardent Pecos