за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Kronos Alex
Код на производ: KRR194485-04
Kronos

Kronos Alex

Код на производ: KRR194485-04

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
1.395 ДЕН
Заштеда: 1.395 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 25 25
  • 26 26
  • 27 27
  • 28 28
  • 30 30
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Деца-девојчиња
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Бренд Kronos
Намена Outdoor
Боја Црвена
ПроизведувачBDS Trade Limited, 6/F Greenwich Ctr 260 King’ , Rd North Point, Hong Kong
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Во моментов нема коментари
Kronos Alex
Кондури
Kronos Alex