за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

J2C SPLASHER -J2C WMN
J2C SPLASHER -J2C WMN
J2C SPLASHER -J2C WMN
J2C SPLASHER -J2C WMN
Код на производ: JCE241F002-25
J2C

J2C SPLASHER -J2C WMN

Код на производ: JCE241F002-25
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики за вода
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд J2C
Намена Пливање
Боја Розе
ПроизведувачBDS Trade Limited, 6/F Greenwich Ctr 260 King’ , Rd North Point, Hong Kong
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Во моментов нема коментари
J2C SPLASHER -J2C WMN
Патики за вода
J2C SPLASHER -J2C WMN