за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike Blazer Low '77 Jumbo
Nike Blazer Low '77 Jumbo
Nike Blazer Low '77 Jumbo
Nike Blazer Low '77 Jumbo
Nike Blazer Low '77 Jumbo
Nike Blazer Low '77 Jumbo
Nike Blazer Low '77 Jumbo
Nike Blazer Low '77 Jumbo
Nike Blazer Low '77 Jumbo
Nike Blazer Low '77 Jumbo
Код на производ: DN2158-101
Nike

Nike Blazer Low '77 Jumbo

Код на производ: DN2158-101
Класичната суперѕвезда во уличен стил е пресоздадена во машките lifestyle патики Nike Blazer Low '77 Jumbo. Користејќи го ретро изгледот што го сакате, тие сега имаат впечатливо лого на Swoosh, преголеми врвки и подебели шевови. Пресликувајќи ја суштината на класичниот модел, зашиените кожни слоеви и мекиот велур на врвот му даваат спортски изглед на наследството. Плишаниот јазик од пена ја зголемува удобноста. Мекиот среден ѓон обезбедува одлично амортизирање и дава чувство на враќање на енергијата. Патиките имаат плиток профил со врвки и лого на Nike. Ретро стилот се врати во мода, блескајте со овие патики на градските улици. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Преголеми врвки Jазик од пена Кожни слоеви и мек горен дел од велур Лого на Swoosh Гумен ѓон.
6.890 ДЕН
6.890 ДЕН
6.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Класичната суперѕвезда во уличен стил е пресоздадена во машките lifestyle патики Nike Blazer Low '77 Jumbo. Користејќи го ретро изгледот што го сакате, тие сега имаат впечатливо лого на Swoosh, преголеми врвки и подебели шевови. Пресликувајќи ја суштината на класичниот модел, зашиените кожни слоеви и мекиот велур на врвот му даваат спортски изглед на наследството. Плишаниот јазик од пена ја зголемува удобноста. Мекиот среден ѓон обезбедува одлично амортизирање и дава чувство на враќање на енергијата. Патиките имаат плиток профил со врвки и лого на Nike. Ретро стилот се врати во мода, блескајте со овие патики на градските улици.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Преголеми врвки
 • Jазик од пена
 • Кожни слоеви и мек горен дел од велур
 • Лого на Swoosh
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HF1744-101
  Цена 4.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HF1744-100
  Цена 4.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CW2649-100
  Цена 8.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Blazer Low '77 Jumbo
  Патики
  Nike Blazer Low '77 Jumbo