за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max BLISS
Nike Air Max BLISS
Nike Air Max BLISS
Nike Air Max BLISS
Nike Air Max BLISS
Nike Air Max BLISS
Nike Air Max BLISS
Nike Air Max BLISS
Nike Air Max BLISS
Nike Air Max BLISS
Код на производ: DH5128-101
Nike

Nike Air Max BLISS

Код на производ: DH5128-101
Nike Air Max Bliss се женски патики за трчање. Изработени од најмалку 20% рециклиран материјал, овие патики го балансираат кадифениот комфор со модерните детали. Тие се приказна за леснотија, од естетика инспирирана од природата до удобност создадена за перформанси. Првично дизајнирана за трчање, Air Max единицата во пределот на петицата се комбинира со пена со двојна густина во средниот ѓон, за неверојатна амортизација на секој чекор. Гумениот ѓон со длабоки жлебови кој не остава траги нуди дополнително прилепување на површина и неверојатна издржливост. Спецификација: Плиток профил Врвки Air Max единица Пена со двојна густина во средниот ѓон Гумен ѓон со длабоки жлебови.
9.890 ДЕН
9.890 ДЕН
9.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 9 40.5 26
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Air Max Bliss се женски патики за трчање. Изработени од најмалку 20% рециклиран материјал, овие патики го балансираат кадифениот комфор со модерните детали. Тие се приказна за леснотија, од естетика инспирирана од природата до удобност создадена за перформанси. Првично дизајнирана за трчање, Air Max единицата во пределот на петицата се комбинира со пена со двојна густина во средниот ѓон, за неверојатна амортизација на секој чекор. Гумениот ѓон со длабоки жлебови кој не остава траги нуди дополнително прилепување на површина и неверојатна издржливост.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Air Max единица
 • Пена со двојна густина во средниот ѓон
 • Гумен ѓон со длабоки жлебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4743-100
  7.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD4340-111
  6.923 ДЕН
  Заштеда 30%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9752-100
  10.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Max BLISS
  Патики
  Nike Air Max BLISS