за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Speedo SURFKNIT PRO WATERSHOE AF PINK/BLUE
Speedo SURFKNIT PRO WATERSHOE AF PINK/BLUE
Speedo SURFKNIT PRO WATERSHOE AF PINK/BLUE
Speedo SURFKNIT PRO WATERSHOE AF PINK/BLUE
Speedo SURFKNIT PRO WATERSHOE AF PINK/BLUE
Speedo SURFKNIT PRO WATERSHOE AF PINK/BLUE
Код на производ: 81352717211
Speedo

Speedo SURFKNIT PRO WATERSHOE AF PINK/BLUE

Код на производ: 81352717211
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
2.511 ДЕН
Заштеда: 279 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4 37 22.5
  • 5 38 23.5
  • 6 39 24.5
  • 7 40.5 25.5
  • 8 42 26.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Patike za vodu
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд Speedo
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари
Speedo SURFKNIT PRO WATERSHOE AF PINK/BLUE
Patike za vodu
Speedo SURFKNIT PRO WATERSHOE AF PINK/BLUE