за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Puma PUMA MAYZE STACK CHELSEA WINTER WNS
Puma PUMA MAYZE STACK CHELSEA WINTER WNS
Puma PUMA MAYZE STACK CHELSEA WINTER WNS
Puma PUMA MAYZE STACK CHELSEA WINTER WNS
Puma PUMA MAYZE STACK CHELSEA WINTER WNS
Puma PUMA MAYZE STACK CHELSEA WINTER WNS
Код на производ: 393201-03
Puma

Puma PUMA MAYZE STACK CHELSEA WINTER WNS

Код на производ: 393201-03
8.990 ДЕН
8.990 ДЕН
7.192 ДЕН
Заштеда: 1.798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 37 37 23
  • 37.5 37.5 23.5
  • 38 38 24
  • 38.5 38.5 24.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Puma
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари
Puma PUMA MAYZE STACK CHELSEA WINTER WNS
Кондури
Puma PUMA MAYZE STACK CHELSEA WINTER WNS