за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
New Balance NEW BALANCE - 327
New Balance NEW BALANCE - 327
New Balance NEW BALANCE - 327
New Balance NEW BALANCE - 327
New Balance NEW BALANCE - 327
New Balance NEW BALANCE - 327
New Balance NEW BALANCE - 327
New Balance NEW BALANCE - 327
New Balance NEW BALANCE - 327
New Balance NEW BALANCE - 327
Код на производ: WS327MF
New Balance

New Balance NEW BALANCE - 327

Код на производ: WS327MF
6.890 ДЕН
6.890 ДЕН
5.857 ДЕН
Заштеда: 1.033 ДЕН
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6 36.5 23
  • 6.5 37 23.5
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд New Balance
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари
New Balance NEW BALANCE - 327
Патики
New Balance NEW BALANCE - 327