за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Supernova Rise
Код на производ: IG7512
adidas

adidas Supernova Rise

Код на производ: IG7512
Код на производителот: MAU53
adidas Supernova Rise се женски патики за трчање. Препуштете се на удобност и бидете полни со самодоверба на вашиот прв маратон или едноставно уживајте во опуштено џогирање низ соседството. Овие adidas патики за трчање се дизајнирани и за почетници и за страствени тркачи. Dreamstrike+ средниот ѓон е наместен за удобност, а потпирачот за лакот го води вашето стапало за мазно чувство при секој чекор. Пресеците во ѓонот ја намалуваат тежината за да можете да се фокусирате на тренингот. Со избирање на рециклирани материјали, можеме повторно да ги користиме веќе создадените материјали, што помага да се намали отпадот. Изборот на обновливи материјали ни помага да се ослободиме од зависноста од ограничените ресурси. Производите на adidas направени од мешавина на рециклирани и обновливи материјали содржат најмалку 20% од овие материјали вкупно. Спецификација: Женски патики Плиток профил Гумен ѓон Dreamstrike+ технологија.
9.288 ДЕН
9.288 ДЕН
8.359 ДЕН
Заштеда: 929 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 23
 • 5 38 23.5
 • 5- 38 2/3 24
 • 6 39 1/3 24.5
 • 6- 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Supernova Rise се женски патики за трчање. Препуштете се на удобност и бидете полни со самодоверба на вашиот прв маратон или едноставно уживајте во опуштено џогирање низ соседството. Овие adidas патики за трчање се дизајнирани и за почетници и за страствени тркачи. Dreamstrike+ средниот ѓон е наместен за удобност, а потпирачот за лакот го води вашето стапало за мазно чувство при секој чекор. Пресеците во ѓонот ја намалуваат тежината за да можете да се фокусирате на тренингот. Со избирање на рециклирани материјали, можеме повторно да ги користиме веќе создадените материјали, што помага да се намали отпадот. Изборот на обновливи материјали ни помага да се ослободиме од зависноста од ограничените ресурси. Производите на adidas направени од мешавина на рециклирани и обновливи материјали содржат најмалку 20% од овие материјали вкупно. Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Dreamstrike+ технологија

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE7982
  3.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  adidas Supernova Rise
  Патики
  adidas Supernova Rise