за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Puma PUMA KARMEN LOGOBSESSION
Код на производ: 393194-01
Puma

Puma PUMA KARMEN LOGOBSESSION

Код на производ: 393194-01
Prosečna ocena:
5
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)
4.590 ДЕН
4.590 ДЕН
3.672 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 37 37 23
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Puma
Возраст За возрасни

Последна оценка на производот

Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
Мартин
Мартин
25.01.2024. 19:16

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 396346-01
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Puma PUMA KARMEN LOGOBSESSION
Патики
Puma PUMA KARMEN LOGOBSESSION