за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

The North Face Women’s Vectiv Exploris 2 Mid FutureLigh
The North Face Women’s Vectiv Exploris 2 Mid FutureLigh
The North Face Women’s Vectiv Exploris 2 Mid FutureLigh
The North Face Women’s Vectiv Exploris 2 Mid FutureLigh
The North Face Women’s Vectiv Exploris 2 Mid FutureLigh
The North Face Women’s Vectiv Exploris 2 Mid FutureLigh
Код на производ: NF0A7W6BYV31
The North Face

The North Face Women’s Vectiv Exploris 2 Mid FutureLigh

Код на производ: NF0A7W6BYV31
11.190 ДЕН
8.952 ДЕН
8.952 ДЕН
Заштеда: 2.238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6 37 23
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд The North Face
Намена Outdoor
Боја Лилакова
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури NF0A7W4YODR1
Цена 9.432 ДЕН
Заштеда 20%
11.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури NF0A8179OI51
Цена 6.054 ДЕН
Заштеда 40%
10.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури NF0A8179KY41
Цена 6.558 ДЕН
Заштеда 35%
10.090 ДЕН
Додај во кошничка
The North Face Women’s Vectiv Exploris 2 Mid FutureLigh
Кондури
The North Face Women’s Vectiv Exploris 2 Mid FutureLigh