за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Phantom GX Club MG
Nike Phantom GX Club MG
Nike Phantom GX Club MG
Nike Phantom GX Club MG
Nike Phantom GX Club MG
Nike Phantom GX Club MG
Nike Phantom GX Club MG
Nike Phantom GX Club MG
Код на производ: DD9564-600
Nike

Nike Phantom GX Club MG

Код на производ: DD9564-600
Nike Phantom GX Club MG се детски фудбалски копачки за тинејџери, кои носат бескомпромисно уживање во играта на најважното споредно нешто на светот. Покрај тоа што обезбедуваат експлозивност и брзина на теренот, тие комбинираат супериорен дизајн и функционалност. Горниот дел од синтетичка кожа го доближува вашето стапало уште поблиску до топката за прецизен допир при дриблинг и додавање. Асиметричното врзување дава повеќе простор за контакт со топката, така што контролата на топката ќе биде на највисоко ниво. Тие се направени за употреба на природни и синтетички површини. Логото на Nike јасно зборува за љубовта кон брендот. Облечете ги овие функционални копачки на Nike и дајте го својот максимален придонес во победата на вашиот тим. Спецификација: Детски фудбалски копачки за тинејџери За употреба на природни и синтетички површини Горен дел од синтетичка кожа Асиметрични врвки Плиток профил Лого на Nike.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Phantom GX Club MG се детски фудбалски копачки за тинејџери, кои носат бескомпромисно уживање во играта на најважното споредно нешто на светот. Покрај тоа што обезбедуваат експлозивност и брзина на теренот, тие комбинираат супериорен дизајн и функционалност. Горниот дел од синтетичка кожа го доближува вашето стапало уште поблиску до топката за прецизен допир при дриблинг и додавање. Асиметричното врзување дава повеќе простор за контакт со топката, така што контролата на топката ќе биде на највисоко ниво. Тие се направени за употреба на природни и синтетички површини. Логото на Nike јасно зборува за љубовта кон брендот. Облечете ги овие функционални копачки на Nike и дајте го својот максимален придонес во победата на вашиот тим.
Спецификација:

 • Детски фудбалски копачки за тинејџери
 • За употреба на природни и синтетички површини
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Асиметрични врвки
 • Плиток профил
 • Лого на Nike

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Во моментов нема коментари
  Nike Phantom GX Club MG
  Копачки
  Nike Phantom GX Club MG