за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Adistar 2.0
adidas Adistar 2.0
adidas Adistar 2.0
adidas Adistar 2.0
adidas Adistar 2.0
adidas Adistar 2.0
adidas Adistar 2.0
adidas Adistar 2.0
adidas Adistar 2.0
adidas Adistar 2.0
Код на производ: GV9122
adidas

adidas Adistar 2.0

Код на производ: GV9122
Код на производителот: LKO55
adidas ADISTAR 2.0 се женски патики за трчање на долги патеки, делумно изработени од PARLEY OCEAN PLASTIC. Лансира. Заземјување. Повторување. Трчањето на долги растојанија е едноставен чин на ставање на едната нога пред друга - одново и одново - и овие тренери на adidas се дизајнирани да ве одведат подалеку отколку што некогаш сте мислеле дека е можно. Нивниот среден ѓон со двојна густина комбинира два вида пена за да ја прегрне вашата петица и да ве придвижи напред. Мрежестиот горен дел ви дава поддршка и ви помага да продолжите, чекор по чекор, километар по километар. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки Зониран мрежест горен дел Внатрешна рамка за поддршка Текстилна облога РЕПЕТИТОР и РЕПЕТИТОР+ среден ѓон со двојна густина Тежина 269гр Наклон на средниот ѓон 6 мм (пета 33 мм / преден дел 27 мм) Continental™ гумен ѓон Горниот дел содржи минимум 50% Parley Ocean Plastic и 50% рециклиран полиестер.
8.688 ДЕН
8.688 ДЕН
6.082 ДЕН
Заштеда: 2.606 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 36 22
 • 4- 37 1/3 23
 • 5 38 23.5
 • 5- 38 2/3 24
 • 6 39 1/3 24.5
 • 6- 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas ADISTAR 2.0 се женски патики за трчање на долги патеки, делумно изработени од PARLEY OCEAN PLASTIC. Лансира. Заземјување. Повторување. Трчањето на долги растојанија е едноставен чин на ставање на едната нога пред друга - одново и одново - и овие тренери на adidas се дизајнирани да ве одведат подалеку отколку што некогаш сте мислеле дека е можно. Нивниот среден ѓон со двојна густина комбинира два вида пена за да ја прегрне вашата петица и да ве придвижи напред. Мрежестиот горен дел ви дава поддршка и ви помага да продолжите, чекор по чекор, километар по километар.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Зониран мрежест горен дел
 • Внатрешна рамка за поддршка
 • Текстилна облога
 • РЕПЕТИТОР и РЕПЕТИТОР+ среден ѓон со двојна густина
 • Тежина 269гр
 • Наклон на средниот ѓон 6 мм (пета 33 мм / преден дел 27 мм)
 • Continental™ гумен ѓон
 • Горниот дел содржи минимум 50% Parley Ocean Plastic и 50% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Adistar 2.0
  Патики
  adidas Adistar 2.0