за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Back to Sport

КОЛЕКЦИЈА ЗА ТРЕНИНГ И ТРЧАЊЕ

Бидете секогаш fit и во форма, без разлика дали тренирате во отворен или во затворен простор. Погледнете ја комплетната понуда на опрема за тренинг и трчање, која се состои од модели од брендовите Nike, Adidas, Champion, Under Armour и други и нарачајте ги оние кои ги исполнуваат сите ваши барања.

ПОНУДА ЗА МАЖИ

Без разлика дали преферирате crossfit, трчање или HIIT тренинг, спортската облека што ќе ја најдете во нашиот online shop е вистинскиот избор за вас. Погледнете ги моделите што ги издвоивме за вас.

ПОНУДА ЗА ЖЕНИ

Ветровки, дуксери, тренерки, спортски маици - секој од овие модели од нашата понуда е прилагоден за жени со различни облини и физичка подготвеност. Облечете се од глава до пети и уживајте во секое движење.

ИЗБЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ ОМИЛЕН БРЕНД

Оваа сезона ја имаме најразновидната понуда на познати брендови за сите љубители на спортот. Изберете го омилениот бренд и најдете комплетна опрема за сите авантури.

ADIDAS ULTRABOOST 21

Познатата силуета сега со уште попривлечен дизајн, кој се истакнува со врвна технологија на изведба.

БИДЕТ ОДГОВОРНИ, ТРЕНИРАЈТЕ ДОМА

Домашните тренинзи нудат многу придобивки – доволно ви е малку простор во куќата или станот, можете да тренирате во кое било време што ви одговара, со помош на разни апликации за тренинг.

ТРЕНИНГ ОД ДОМА

Погледнете кои вежби ги препорачуваме.

КОЈ Е ВАШИОТ ОМИЛЕН СПОРТ?

Секој спорт бара опрема што е целосно прилагодена на него. Без разлика дали вежбате некои од овие спортови професионално или рекреативно, одберете кој ви е омилен и пронајдете ја комплетната опрема идеална за вас.