Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ

Секој ден е ден за игра. Изберете опрема која ви е потребна за на терен од светски познатите брендови.

ОДБЕРЕТЕ ОБУВКИ СПОРЕД ПОДЛОГАТА НА КОЈА ИГРАТЕ

ПОЧУВСТВУВАЈТЕ ЈА МАКСИМАЛНАТА БРЗИНА НА НЕВЕРОЈАТНО ЛЕСНИТЕ КОПАЧКИ

Ви ги претставуваме adidas X Speedflow - копачки кои ќе ви помогнат да ја постигнете најбрзата верзија од себе на теренот! Јаглеродните влакна Carbitex на крампоните и технологијата на горниот дел Primeknit придонесуваат за совршена стабилност, прилагодување и удобност при секое движење.

ADIDAS PREDATOR FREAK

Пристигна adidas PREDATOR FREAK, новиот модел на копачки со DEMONSKIN
крампони кои овозможуваат оптимална контрола над топката и супериорност на теренот