Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Долен дел тренерки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
135 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
1.607 ДЕН
Заштеда 15%
1.890 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
1.437 ДЕН
Заштеда 15%
1.690 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
1.182 ДЕН
Заштеда 15%
1.390 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Долниот дел женски тренерки Nike Sportswear Tech Fleece ќе ве стоплат и ќе ви создадат ...
Женски долен дел тренерки
array(0) {
}
5.262 ДЕН
Заштеда 15%
6.190 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES SKINNY PANTS женските долен дел тренерки нудат исклучителна...
Долен дел тренерки за жени
array(0) {
}
2.616 ДЕН
Заштеда 25%
3.488 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Долниот дел женски тренерки Nike Sportswear Tech Fleece ќе ве стоплат и ќе ви создадат ...
Женски долен дел тренерки
array(0) {
}
5.262 ДЕН
Заштеда 15%
6.190 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike W NSW AIR PANT FLC MR е женски долен дел тренерки наменет за сите кои сакаат удобн...
Женски долен дел тренерки
array(0) {
}
3.477 ДЕН
Заштеда 15%
4.090 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Долниот дел женски тренерки Nike Sportswear Icon Clash е класичен модел со свеж, интере...
Женски долен дел тренерки
array(0) {
}
2.863 ДЕН
Заштеда 30%
4.090 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas TRACK PANT се женски долен дел тренерки, чиј дизајн е инспириран од нагласената ...
Женски долен дел тренерки
array(0) {
}
2.541 ДЕН
Заштеда 25%
3.388 ДЕН
Големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Технологијата на материјалот Dri-FIT ја отстранува потта од кожата и ви помага да остан...
Женски долен дел тренерки
array(0) {
}
2.882 ДЕН
Заштеда 15%
3.390 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женските панталони на Nike Sportswear ќе ви помогнат да поминете низ напорната недела н...
Долен дел тренерки
array(0) {
}
3.477 ДЕН
Заштеда 15%
4.090 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Nike Icon Clash е женски долен дел тренерки со препознатливиот легендарен стил на Nike....
Женски долен дел тренерки
array(0) {
}
3.368 ДЕН
Заштеда 25%
4.490 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Nike Icon Clash е женски долен дел тренерки со препознатливиот легендарен стил на Nike....
Женски долен дел тренерки
array(0) {
}
3.368 ДЕН
Заштеда 25%
4.490 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
2.984 ДЕН
Заштеда 35%
4.590 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
2.984 ДЕН
Заштеда 35%
4.590 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Pročitajte

Доколку ги изоставиме формалните, скоро и да нема дневна и вечерна варијанта во која не може да се искомбинира долен дел тренерки. Ова парче облека сите го носиме со задоволство кога станува збор за тренинг, во теретана, омилено ни е кога одиме на трчање, фудбал или кошарка, кога одиме на прошетка, на кафе или во шопинг. Во склад со тоа ги бираме моделите кои ги носиме, меѓутоа и материјалите од кои се изработени.

Долниот дел на тренерки за тренинг и теретана од брендовите на Nike, adidas, Under Armour, Umbro, Ellesse, Lotto i Champion целосно е прилагоден за секое ваше движење и воопшто нема да ви смета за време на тренингот, туку напротив. Тој само ќе придонесе за удобноста при вежбањето. 

Машкиот и женскиот долен дел на тренерки на вистински начин ја надополнуваат понудата на Sport Vision, како и понудата за деца која ја сочинуваат модели за момчиња и девојчиња. Во прашање се парчиња кои се прилагодуваат на потребите на вашето дете, без разлика дали спортува или да ги носи за секојдневни варијанти. Најдобро од се е што за нив можат да се пронајдат и соодветни дуксери, маици и сите останати парчиња облека.

Нарачајте ја омилената спортска гардероба online и уживајте максимално во времето поминато во нив.